Firma

Początki działalności Firmy Modern Sp. z o.o. sięgają 2006 roku. W tym roku uruchomiliśmy nasz pierwszy salon sprzedaży w Tomaszowie Mazowieckim na ul. Warszawskiej 69, wyposażając go w największą i najszerszą ekspozycję drzwi w tym mieście.

W 2008 roku zostaliśmy partnerem Firmy Oknoplast Kraków, jako jedyny dystrybutor w Powiecie Tomaszowskim. Dzięki tej współpracy możemy oferować klientom okna najwyższej jakości.

W roku 2009 nadal rozwinęliśmy działalność, poprzez uruchomienie kolejnego salonu sprzedaży, tym razem w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 216A. 2017 to kolejna dla nas zmiana lokalu i obecnie nasz najnowszy salon oraz siedziba znajduje się na Wróblewskiego 70/72 w Łodzi,  gdzie na 400m2 posiadamy bardzo bogatą ekspozycję okien, drzwi oraz bram.

Na ekspozycji zarówno w Łodzi jak i w Tomaszowie można zobaczyć najnowsze modele drzwi takich firm jak Porta, Asilo, Interdoor, Dre, Pol-skone, Erkado, Voster i kilku innych wiodących Polskich Producentów.

Kilkuletnia działalność w branży stolarki otworowej dała nam możliwość bezpośredniej współpracy z czołowymi Polskimi producentami. W chwili obecnej jesteśmy dystrybutorem firm produkujących drzwi: ASILO, INVADO, VOSTER, KMT oraz producenta bram HORMANN.

Oczywiście nieustannie od dwunastu lat jesteśmy partnerem firmy Oknoplast Kraków, obecnie jako jedyni w  Łodzi. Na ekspozycji w naszych salonach można zobaczyć okno w najnowszym profilu Pixel z innowacyjnym rozwiązaniem ruchomego słupka. Oczywiście na ekspozycji posiadamy okna tarasowe, takie jak podnoszono przesuwne HST, czy PSK – uchylno przesuwny. Są to rozwiązania coraz częściej wybierane przez klientów.

Oprócz szerokiej gamy produktów możemy zaproponować naszym klientom fachowe doradztwo, kompletną obsługę oraz pełen profesjonalizm usług montażowych popartych wieloma certyfikatami. Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie, cyklicznie uczęszczają w różnego rodzaju szkoleniach, na których poznają najnowsze techniki montażowej.

Od 2010 roku prowadzimy także sprzedaż internetową na stronie www.sklepdrzwi.pl.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najodpowiedniejszy towar dla każdego klienta.